Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Cooler Master CK530 - mała klawiatura mechaniczna dla graczy

Cooler Master CK530 - mała klawiatura mechaniczna dla graczy

2019-04-18 - J. Kruczek     Tagi: Klawiatury, Akcesoria komputerowe, Cooler Master, Cooler Master CK530
Cooler Master wprowadził do swojej oferty klawiaturę CK530. Urządzenie cechuje się bardzo minimalistyczną formą i niewielkimi wymiarami. Mimo to oferuje wszystko co powinna mieć klawiatura mechaniczna dla graczy.

Uzyskanie minimalnych wymiarów ułatwiła rezygnacja z panelu numerycznego. Sprzęt cechuje się solidną konstrukcją ze szczotkowanego aluminium oraz nieścieralnymi znakami na klawiszach. W ten sposób klawiatura zniesie wiele i będzie długo służyć użytkownikom.
Zadbano o możliwość zapisywania makr w locie bez uruchamiania dodatkowego oprogramowania. Poszczególne klawisze otrzymały też przypisane dodatkowe funkcje do sterowania multimediami czy podświetleniem. W przypadku podświetlenia zastosowano diody LED RGB. Cooler Master CK530 jest klawiaturą mechaniczną wyposażoną w przełączniki Gateron. Te cechują się krótkim czasem reakcji oraz sporą trwałością szacowaną na przeszło 50 milionów kliknięć. Na rynek trafią klawiatury z przełącznikami w wersji czerwonej, niebieskiej bądź brązowej.

Cooler Master CK530 to bardzo interesująca propozycja dla osób szukających klawiatury mechanicznej zajmującej niewiele miejsca na biurku. Klawiatura jest dostępna za cenę około 350 zł.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Cooler Master CK530 - mała klawiatura mechaniczna dla graczy