Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Cooler Master MM830 - interesująca mysz komputerowa z ekranem OLED
Cooler Master MM830

Cooler Master MM830 - interesująca mysz komputerowa z ekranem OLED

Cooler Master przedstawił ciekawą myszkę gamingową MM830. Gryzoń cechuje się przydatnymi funkcjami oraz efektownym podświetleniem. Zadbano też o szerokie możliwości regulacji parametrów.

Cooler Master MM830 wykorzystuje bardzo dobry sensor Avago PMW3360. Daje on możliwość pracy z maksymalną rozdzielczością 24000 dpi. W trakcie pracy będzie można się przełączać między czterema ustawieniami rozdzielczości. Za pomocą dodatkowego oprogramowania ustawimy kolejne progi, a minimalna wartość to już 100 dpi.
Cooler Master MM830Cooler Master MM830
Najnowszy model może się pochwalić częstotliwością odświeżania na poziomie 1000 Hz oraz szybkością rejestrowania ruchu na poziomie 250 cali/s. Na pokładzie znalazł się 32-bitowy procesor ARM oraz 512 KM pamięci wewnętrznej. Cooler Master MM830 posiada konstrukcję nastawioną na praworęcznych użytkowników. Z lewej strony mamy gumowaną podkładkę pod kciuk z czterema przyciskami z ośmiu dostępnych w konstrukcji.
Cooler Master MM830Cooler Master MM830
Producent wykorzystał przełączniki Omron, które mają się cechować żywotnością co najmniej 20 milionów kliknięć. Z lewej strony umieszczono też mały wyświetlacz OLED. Na nim wyświetlą się podstawowe informacje na temat trybów pracy. Zadbano również o pełną regulację podświetlenia. Wybierzemy efekty oraz kolory. Cooler Master MM830 wykorzystuje do łączności przewód USB. Gryzoń cechuje się wagą 162 gramów. Mysz trafi na nasz rynek w cenie około 360 zł.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
NFS: Heat - gameplay trailer


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Cooler Master MM830 - interesująca mysz komputerowa z ekranem OLED