Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Cooler Master MasterBox E500L - zapowiedź prostej obudowy PC
Cooler Master MasterBox E500L

Cooler Master MasterBox E500L - zapowiedź prostej obudowy PC

Cooler Master MasterBox E500L będzie pełnić rolę podstawowej obudowy w ofercie producenta. Nowy model stawia na minimalizm i tylko niezbędne rozwiązania. Opcjonalnie można będzie zamówić model wyposażony w akrylowe okno.

Obudowa może się pochwalić wymiarami 490x203x426 mm. Wnętrze oferuje miejsce na płyty główne w formatach ATX, Micro ATX oraz Mini ITX. W środku udało się wygospodarować siedem miejsc na karty rozszerzeń. Użytkownicy wykorzystają napęd 5,25", co w ostatnich czasach nie jest sprawa oczywistą, a wręcz rzadkością. Konstrukcja oferuje też dwie zatoki na nośniki 3,5" i 2,5".
Cooler Master MasterBox E500LCooler Master MasterBox E500L
Producent przewidział miejsce na karty graficzne o maksymalnej długości 399 mm, zaś chłodzenie procesora nie może przekroczyć 157 mm. Cooler Master MasterBox E500L standardowo będzie posiadać dwa wentylatory, z czego przedni posiada podświetlenie LED. Zadbano o mocowania na kolejne pięć wiatraków. Można też skorzystać z chłodzenia cieczą. Cooler Master MasterBox E500L korzysta z trzech filtrów przeciwkurzowych. Na przednim panelu znajdziemy dwa porty USB 3.0 oraz gniazdo audio. Obudowa będzie dostępna od drugiej połowy kwietnia za cenę 199 złotych.
Cooler Master MasterBox E500LCooler Master MasterBox E500L

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Cooler Master MasterBox E500L - zapowiedź prostej obudowy PC