Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Corsair K83 Wireless - zapowiedź kanapowej klawiatury
Corsair K83 Wireless

Corsair K83 Wireless - zapowiedź kanapowej klawiatury

Corsair K83 Wireless według producenta ma wprowadzić nową jakość w kategorii klawiatur kanapowych. Urządzenia przeznaczone do pracy z telewizorami czy przystawkami do nich często są niedopracowane i potraktowane po macoszemu. Nowa klawiatura ma to zmienić.

Corsair K83 Wireless cechuje duża funkcjonalność i ergonomia. Nowy model jest kompatybilny z komputerami i telewizorami (Android, Tizen), a także z wszelakimi przystawkami do TV takimi, jak Nvidia Shield. Sprzęt bez problemów sparujemy z urządzeniami mobilnymi.
Corsair K83 WirelessCorsair K83 Wireless
Klawiatura może się pochwalić korpusem z anodowanego aluminium. Producent zastosował trwałe przełączniki nożycowe. Uwagę przykuwa od razu panel z prawej strony, gdzie znalazł się okrągły touchpad obsługujący gesty. Pod nim umieszczono przyciski myszy, zaś nad nim znalazła się rolka głośności oraz analogowa gałka. Urządzenie ma się sprawdzić także, jako kontroler do gier, więc zadbano o anti-ghosting.
Corsair K83 WirelessCorsair K83 Wireless
Corsair K83 Wireless według producenta ma działać przez 40 godzin na jednym ładowaniu. Klawiatura łączy się z urządzeniami za pośrednictwem Bluetooth 4,2 bądź pasma 2,4 GHz. Istnieje też możliwość podłączenia sprzętu przewodowo przez USB. W ciemnościach pomocne będzie białe podświetlenie LED. Nie zabrakło też możliwości zapisywania makr i modyfikowania ustawień. Corsair K83 Wireless ma mieć swoją premierę w drugim kwartale roku. Niestety klawiatura będzie kosztować aż 130 euro.
Corsair K83 WirelessCorsair K83 Wireless

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Aston Martin Valhalla jeździ na Silverstone


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Corsair K83 Wireless - zapowiedź kanapowej klawiatury

Galerie zdjęć
Newsletter