Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Cougar Panzer-G - efektowna przeszklona obudowa PC
Cougar Panzer-G

Cougar Panzer-G - efektowna przeszklona obudowa PC

2018-03-08 - J. Kruczek     Tagi: Cougar Panzer-G, Akcesoria komputerowe, Cougar, Obudowy PC
Cougar zasłynął z produkcji urządzeń o dość osobliwym designie. Ten trend utrzymuje obudowa komputerowa Panzer-G. W nowej konstrukcji znalazły się aż cztery okna z hartowanego szkła.

Obudowa cechuje się wymiarami 208x565x520 mm i pozwala na montaż płyt w formatach ATX, Micro ATX oraz mini-ITX i CEB. Wnętrze konstrukcji posiada miejsce na siedem kart rozszerzeń. Z hartowanego szkła wykonano boczne ścianki oraz panel przedni i górny. Dzięki temu użytkownik ma wgląd na każdy szczegół komputera.
Cougar Panzer-GCougar Panzer-G
Producent przewidział miejsce na dwa dyski w formacie 3,5" oraz cztery w formacie 2,5". Użytkownik może wyposażyć obudowę w osiem wentylatorów. Standardowo na pokładzie znajdziemy dwa z podświetleniem umieszczone z przodu. Jak można się spodziewać montaż chłodzenia cieczą nie będzie tu problemem. Cougar Panzer-G wyposażono w oddzielną komorę dla zasilacza. Chłodzenie procesora nie może przekroczyć 160 mm, a karty graficzne mogą mieć maksymalnie 400 mm długości. Górny panel oferuje dwa porty USB 3.0 i 2.0 oraz dwa gniazda audio. Cougar Panzer-G został wyceniony w zachodnich sklepach na 120 dolarów.
Cougar Panzer-GCougar Panzer-G
Cougar Panzer-GCougar Panzer-G

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
WRC 8 - odcinek w Chile


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Cougar Panzer-G - efektowna przeszklona obudowa PC

Galerie zdjęć
Newsletter