Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  DOD LS500W - debiut zaawansowanego rejestratora samochodowego
DOD LS500W

DOD LS500W - debiut zaawansowanego rejestratora samochodowego

2017-07-17 - J. Kruczek     Tagi: DOD LS500W, Gadżety samochodowe, Gadżety, Rejestrator samochodowy
Podczas jazdy na co dzień oraz przy wakacyjnych wypadach warto mieć w samochodzie rejestrator samochodowy. Na rynku znajdziemy różne modele, a jeżeli szukacie czegoś z wyższej półki to ciekawą propozycja może być DOD LS500W.

DOD LS500W został wyposażony w dwie kamery pozwalające rejestrować obraz z przodu oraz tyłu. Obie filmują w jakości Full HD. Na pokładzie znalazł się sensor Sony Starvis CMOS, co ma gwarantować wysoką jakość rejestrowanego obrazu. Sensor japońskiej marki pozwala na pracę z czułością ISO o wartości 12 800. W ten sposób możemy filmować w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.
DOD LS500WDOD LS500W
Producent zadbał o technologię WDR pozwalającą na filmowanie w nocy. W trybie parkowania kamery same zarejestrują ewentualne uderzenia i otarcia o nasz samochód. Moduł GPS pozwala wzbogacać nagrania o dodatkowe informacje, a nawet ostrzega przed fotoradarami. DOD LS500W zapisuje zarejestrowane filmy na kartach pamięci microSD. Dobrze doposażony rejestrator to jednak nie jest mały koszt. Za ten gadżet trzeba zapłacić 1499 złotych.
DOD LS500WDOD LS500W

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
24h Le Mans 2018 - highlights


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

DOD LS500W - debiut zaawansowanego rejestratora samochodowego