Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  ECS PB01CF - zapowiedź kieszonkowego komputera PC
ECS PB01CF

ECS PB01CF - zapowiedź kieszonkowego komputera PC

2017-03-19 - J. Kruczek     Tagi: ECS PB01CF, ECS, Komputery przenośne, Komputery
ECS PB01CF zmieści się w kieszeni, a przy okazji odtworzy materiały w 4K. Nowy miniaturowy komputer będzie idealnym wyborem dla każdego, kto chce mieć swojego peceta zawsze przy sobie.

ECS PB01CF cechuje się wymiarami 70x70x31 mm. W tej niewielkiej obudowie znalazło się miejsce dla procesora Intel Celeron N3350 oraz 2 GB pamięci RAM. Główny układ uzupełnia zintegrowana grafika Intel HD Graphics 500. Wszelkie dane można przechowywać w pamięci eMMC o pojemności 64 GB. Tę poszerzymy kartami pamięci microSD.
ECS PB01CFECS PB01CF
Choć mamy do czynienia z miniaturowym komputerem to w obudowie znajdziemy porty standardowej wielkości. Specyfikacja obejmuje złącza USB 3.0 i 2.0 oraz HDMI i RJ-45. Nie zabrakło modułu łączności WiFi. Za odpowiednią temperaturę we wnętrzu odpowiada układ radiatora z małym wiatrakiem. Ten mały komputer może odtwarzać filmy w 4K przy prędkości 30 kl./s. producent zdecydował się na wykorzystanie Windowsa 10 Home. ECS PB01CF ma się pojawić w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, ale cena pozostaje nieznana.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
24h Le Mans 2018 - highlights


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

ECS PB01CF - zapowiedź kieszonkowego komputera PC

Galerie zdjęć
Newsletter