Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Epson LightScene EV-100 - oryginalny projektor
Epson LightScene EV-100

Epson LightScene EV-100 - oryginalny projektor

2018-02-11 - J. Kruczek     Tagi: Epson LightScene EV-100, Epson, Projektory
Epson podczas targów ISE 2018 w Amsterdamie zaprezentował innowacyjny projektor LightScene EV-100. Urządzenie to ma pełnić rolę otwarcia nowego rozdziału w branży projektorów.

Epson LightScene EV-100 faktycznie robi wrażenie unikatową konstrukcją. Mamy tu do czynienia z połączeniem projektora i oświetlenia punktowego. Oryginalna konstrukcja pozwala na wykorzystanie projektora w miejscach, gdzie do tej pory nie można sobie było pozwolić na takie sprzęty. Projektor wyświetla obraz w rozdzielczości WXGA przy jasności 2000 lumenów.
Epson LightScene EV-100Epson LightScene EV-100
Projektor może pełnić rolę oświetlenia punktowego skupiającego uwagę ludzi na konkretnych obiektach. Jednak znacznie ciekawiej prezentuje się możliwość wyświetlania ruchomych obrazów drogą mapowania obiektów. Tak można tworzyć między innymi interaktywne wystawy czy menu w lokalach. Producent zapewnia o banalnej obsłudze i prostej instalacji. Źródło światła ma się cechować wytrzymałością minimum 20 tysięcy godzin. Projektor Epson LightScene EV-100 trafi do sklepów w czerwcu tego roku. Cena pozostaje nieznana.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Peugeot 508 Sport Engineered Concept - zwiastun modelu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Epson LightScene EV-100 - oryginalny projektor

Newsletter
Galerie zdjęć