Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Google Pixelbook - nowa generacja chromebooka
Google Pixelbook

Google Pixelbook - nowa generacja chromebooka

2017-10-08 - J. Kruczek     Tagi: Google Pixelbook, Google, Komputery przenośne, Komputery, Laptop
Google Pixelbook jest nowym urządzeniem amerykańskiego giganta, które dosłownie rewolucjonizuje gatunek Chromebooków. Sprzęt jest lekkim urządzeniem 4 w 1. W przeciwieństwie do innych urządzeń tego typu postawiono na moc.

Google Pixelbook jest oczywiście dostępny z systemem Google Chrome OS z usługą Google Assistant i Google Play. Na pokładzie znalazł się ekran o przekątnej 12,3 cali. Umieszczono go w smukłej aluminiowej obudowie o grubości 10 mm i wadze kilograma. Matryca może się pochwalić pracą w rozdzielczości 2400x1600 pikseli. Zadbano o obsługę rysika Pixelbook Pen.
Google PixelbookGoogle Pixelbook
Producent postawił na procesory Intel Core i5 oraz i7. Procesory mogą liczyć na wsparcie 8 bądź 16 GB RAMu. Producent przygotował dyski SSD o pojemności 128, 256 i 512 GB. Specyfikacja obejmuje moduły WiFi i Bluetooth. Producent wyposażył nowy model w kamerę HD. Chromebook może się pochwalić dwoma głośnikami i czterema mikrofonami. Akumulator ma gwarantować około 10 godzin pracy i korzysta z systemu szybkiego ładowania. Google Pixelbook wystartuje z cenami od poziomu 999 dolarów. Wspomniany rysik to koszt 99 dolarów. Rynkowy debiut nastąpi 31 października.
Google PixelbookGoogle Pixelbook
Google PixelbookGoogle Pixelbook

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Farming Simulator 19 - żniwa na nowym zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Google Pixelbook - nowa generacja chromebooka