Facet  »  Film, Muzyka, Kultura  »  "Gra o tron" - w 6. sezonie zobaczymy najwiekszą bitwę w historii serialu
Gra o tron

"Gra o tron" - w 6. sezonie zobaczymy najwiekszą bitwę w historii serialu

2016-03-25 - J. Kruczek     Tagi: Seriale, Serial, Gra o tron
„Gra o tron” jest prawdziwym fenomenem na rynku seriali telewizyjnych. Miliony widzów z całego świata z utęsknieniem oczekują każdego kolejnego odcinka. Za popularnością stoi między innymi fabuła oparta na powieściach George’a R.R. Martina. Do tego dochodzą jeszcze sceny kręcone z niesamowitym rozmachem.
 
W nowym 6. sezonie „Gry o tron”, producenci i reżyserzy podkręcili nieco poziom. W zbliżającym się sezonie mamy zobaczyć największą i najbardziej spektakularną bitwę jaką zrealizowano na potrzeby telewizyjnej produkcji. „Zawsze chcieliśmy dojść - fabularnie, budżetowo i logistycznie - do punktu, w którym będziemy mogli zainscenizować właściwą bitwę, z dwoma armiami stającymi naprzeciw siebie” - powiedział producent i scenarzysta Bryan Cogman.
Gra o tronGra o tron
Nie zdradzono jeszcze o jaką dokładnie bitwę chodzi i jakie armie staną naprzeciw siebie. Na to będziemy musieli poczekać do premiery serialu. Prawdopodobnie bitwa będzie wyreżyserowana przez Miguela Sapochnika, który nakręcił pamiętny epizod starcia z lodowymi zombie. Szósty sezon „Gry o tron” zadebiutuje na antenie HBO dokładnie 24 kwietnia.
Gra o tronGra o tron

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

"Gra o tron" - w 6. sezonie zobaczymy najwiekszą bitwę w historii serialu

Newsletter
Galerie zdjęć