Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  HAMMER Active 2 LTE - debiut wytrzymałego smartfona z Androidem Go
HAMMER Active 2 LTE

HAMMER Active 2 LTE - debiut wytrzymałego smartfona z Androidem Go

2019-01-02 - J. Kruczek     Tagi: Smartfon, myPhone, HAMMER Active 2 LTE
HAMMER Active 2 LTE uzupełnia ofertę wytrzymałych smartfonów. Nowy model to budżetowa konstrukcja korzystająca z Androida 8.1 Go. Ta wersja systemu oznacza, że do sprawnego działania nie jest wymagana mocna specyfikacja i faktycznie pod tym kątem smartfon jest dość ubogi.

W urządzeniu znalazł się 5-calowy ekran IPS o rozdzielczości HD. Za jego ochronę odpowiadało szkło Gorilla Glass 3. Największym atutem smartona będzie oczywiście wytrzymała obudowa. Konstrukcja może się pochwalić spełnioną normą wytrzymałości IK04 oraz cechuje się wodoszczelnością popartą certyfikatem IP68.
HAMMER Active 2 LTEHAMMER Active 2 LTE
HAMMER Active 2 LTE wykorzystuje Androida w wersji Go, ponieważ jego specyfikacja jest dość skromna. Sercem został czterordzeniowy procesor wspierany przez zaledwie 1 GB RAMu. Na wyposażeniu znalazły się aparaty 8 i 2 Mpix. Producent wyposażył sprzęt w moduły WiFi, NFC, LTE, Bluetooth oraz GPS. Nie mogło też zabraknąć modułu dual SIM. Mocnym punktem smartfona jest akumulator o pojemności aż 5000 mAh. Sprzęt zadebiutował w sklepie online firmy myPhone. HAMMER Active 2 LTE kosztuje na naszym rynku 569 zł.
HAMMER Active 2 LTE

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Toyota GR Super Sport na pierwszych testach


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

HAMMER Active 2 LTE - debiut wytrzymałego smartfona z Androidem Go