Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Jabra Evolve 65e - debiut bezprzewodowych słuchawek dla profesjonalistów
Jabra Evolve 65e

Jabra Evolve 65e - debiut bezprzewodowych słuchawek dla profesjonalistów

2019-04-08 - J. Kruczek     Tagi: Jabra Evolve 65e, Jabra, Słuchawki, Słuchawki bezprzewodowe
Jabra Evolve 65e to interesujące bezprzewodowe słuchawki dedykowane profesjonalistom. Nowy model powstał przede wszystkim do pomocy w biznesie i gwarantuje długie oraz komfortowe rozmowy. To jednak nie jedyna zaleta.

Nowe słuchawki to douszny model wyposażony w wygodny pałąk na kark. Wymienne wkładki i zaczepy pozwalają dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb. Cała konstrukcja cechuje się wagą zaledwie 36 gramów, a przy tym oferuje dużą wytrzymałość. Według producenta słuchawki można swobodnie nosić zarówno w biurze, jak i w terenie.
Jabra Evolve 65eJabra Evolve 65e
Jabra Evolve 65e korzystają z akumulatora pozwalającego na 8 godzin prowadzenia rozmów bądź 13 godzin słuchania muzyki. Słuchawki naładujemy przez port USB, a przewód pozwala też pracować w trakcie ładowania. Na pokładzie znajdziemy technologię redukcji szumów w mikrofonie, pałąk posiada alarm wibracyjny, a dioda busylight będzie informować współpracowników, że jesteśmy zajęci.  Pojawiła się również możliwość sterowania głosowego.
Jabra Evolve 65eJabra Evolve 65e
Sprzęt legitymuje się także certyfikatami Microsoft Skype for Business, Cisco, Avaya czy Unify. Jabra Evolve 65e pracują w pasmie przenoszenia 20-20 000 Hz. Konstrukcja cechuje się wodoodpornością IP54 i znosi temperatury w przedziale od minus 10 stopni do 55 stopni Celsjusza. Jabra Evolve 65e trafiły na nasz rynek w cenie 715 zł.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai Nexo w osobliwym eksperymencie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Jabra Evolve 65e - debiut bezprzewodowych słuchawek dla profesjonalistów