Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Mad Catz wraca na rynek. Debiut nowych sprzętów na CES 2018
Mad Catz

Mad Catz wraca na rynek. Debiut nowych sprzętów na CES 2018

Mad Catz w kwietniu minionego roku ogłosił upadłość i zniknął z rynku. Szczęśliwie dla marki i jej fanów cała historia znalazła pozytywny finał. Właśnie zapowiedziano powrót marki zajmującej się akcesoriami gamingowymi.

Markę Mad Catz uratowali pracownicy chińskich fabryk, którzy postanowili walczyć o przetrwanie swojego miejsca pracy. Odrodzony producent stoi teraz przed bardzo ciężkim wyzwaniem utrzymania się na rynku. Poprzedni właściciele w ostatnich latach dokonali bardzo złych inwestycji w niszowe i drogie kontrolery. To one stały w dużej mierze za upadkiem. Nowi właściciele muszą się ustrzec takich błędów.
Mad CatzMad Catz
Na początek firma skupi się na pecetowych akcesoriach, które są najtańsze w produkcji i sprzedaży. To one maja zbudować fundament marki. Z czasem do oferty mają trafić również konsolowe akcesoria uzupełniające ofertę. W czasie targów CES zobaczymy nowe sprzęty marki. Producent zapowiedział myszkę R.A.T Air z podkładką, która pełni równocześnie rolę ładowarki. Mamy także zobaczyć klawiaturę mechaniczną S.T.R.I.K.E 4 oraz zestaw słuchawkowy F.R.E.Q 4. Wkrótce otrzymamy szczegóły nowych akcesoriów.
Mad Catz

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Peugeot 508 Sport Engineered Concept - zwiastun modelu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mad Catz wraca na rynek. Debiut nowych sprzętów na CES 2018

Newsletter
Galerie zdjęć