Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Microsoft Surface Pro 6 - tablet 2 in 1 w nowej odsłonie
Microsoft Surface Pro 6

Microsoft Surface Pro 6 - tablet 2 in 1 w nowej odsłonie

Microsoft Surface Pro 6 jest kolejnym krokiem w ewolucji tabletu 2 w 1. Producent nie zdecydował się na drastyczne zmiany, ale to nie przeszkadza, bowiem przygotowano solidne urządzenie.

Tablet cechuje się wymiarami 292x201x8,5 mm. W obudowie znalazł się ekran PixelSense o przekątnej 12,3 cali. Wyświetlacz dotykowy oferuje rozdzielczość 2736x1824 pikseli. Sprzęt może być napędzany procesorami Intel Core i5 oraz i7 ósmej generacji. Do tego dochodzi 8 lub 16 GB pamięci RAM oraz grafika Intel UHD Graphics 620.
Microsoft Surface Pro 6Microsoft Surface Pro 6
Nowy model może zostać wyposażony w nośniki SSD o pojemnościach od 128 GB do 1 TB. Na wyposażeniu znajdziemy moduły łączności WiFi oraz Bluetooth. Użytkownicy wykorzystają aparaty 5 i 8 Mpix. Nie zabrakło uwierzytelniania Windows Hello. W kwestii dźwięku zadbano o dwa głośniki o mocy 1,6 W każdy. Microsoft Surface Pro 6 korzysta także z dwóch mikrofonów oraz czujnika światła, żyroskopu czy akcelerometru.
Microsoft Surface Pro 6Microsoft Surface Pro 6
Microsoft Surface Pro 6 został wyposażony w gniazdo USB 3.0, miniDisplayPort, Surface Connect oraz złącze audio. Użytkownicy skorzystają także z czytnika kart Micro SDXC. Nie zdradzono jaką pojemność ma akumulator, ale ma on wystarczyć na 13,5 godziny pracy. Za najtańszą wersję tabletu trzeba będzie zapłacić 899 dolarów, zaś najdroższa to koszt 1899 dolarów.
Microsoft Surface Pro 6

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Microsoft Surface Pro 6 - tablet 2 in 1 w nowej odsłonie