Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Mio MiVue 798 - nowy rejestrator samochodowy o wielu możliwościach
Mio MiVue 798

Mio MiVue 798 - nowy rejestrator samochodowy o wielu możliwościach

2019-04-14 - J. Kruczek     Tagi: Mio MiVue 798, Gadżety samochodowe, Gadżety, Mio, Rejestrator samochodowy
Mio poszerza ofertę o rejestrator samochodowy MiVue 798. Nowy model jest przeznaczony dla wymagających i może się pochwalić między innymi matrycą Sony Starvis. Daje ona możliwość filmowania w jakości 1600p.

Matryca Sony według producenta gwarantuje wysoką jakość nagrań zarówno w dzień, jak i w nocy. W urządzeniu zastosowano optykę wysokiej jakości o przysłonie f/1.8 oraz 150-stopniowym polu widzenia. Rejestrator daje możliwość nagrywania materiałów z rozdzielczością 1600p przy prędkości 25-30 klatek na sekundę.
Mio MiVue 798Mio MiVue 798
Wbudowany moduł GPS daje możliwość dodawania lokalizacji do nagrań, a także oferuje funkcję ostrzegania o fotoradarach. Wszystkie funkcje oraz materiały przeglądniemy za pośrednictwem 2,7-calowego ekranu. Można to też zrobić na smartfonie dzięki łączności WiFi. Ta służy także do aktualizacji. Mio MiVue 798 oferuje między innymi funkcje ostrzegania o możliwej kolizji z autem poprzedzającym, czy też o nagłej zmianie pasa ruchu. Producent zaimplementował także system informowania o tym, że auto poprzedzające rusza.

Na pokładzie zagościł 3-osiowy sensor przeciążeniowy. Blokuje on nadpisywanie materiałów w przypadku kolizji, czy pozwala na pracę w trybie parkingowym. Mio MiVue 798 zadebiutował w sprzedaży za cenę 849 zł. W sprzedaży znalazł się także zestaw DUAL wyposażony w tylną kamerę MiVue A30.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai iMax N Drift - rodzinny van do driftu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mio MiVue 798 - nowy rejestrator samochodowy o wielu możliwościach