Facet  »  Film, Muzyka, Kultura  »  "Obcy 5" - wstrzymano produkcję filmu
Obcy 5

"Obcy 5" - wstrzymano produkcję filmu

2015-11-01 - J.Kruczek     Tagi: Film, Obcy, Alien
Fani serii „Alien” mieli ostatnio powody do radości, ale ta została już zdeptana. Otóż Neill Blomkamp realizujący nową odsłonę „Obcego” poinformował, że produkcja jego filmu została wstrzymana. W tej chwili wytwórnia skupia się na filmie „Alien: Paradise Lost” (dawniej „Prometeusz 2”) Ridleya Scotta. Z tego powodu bardziej obiecujący projekt Blomkampa zostaje odsunięty.
Obcy 5Obcy 5
Scott pełni rolę producenta serii „Alien”, więc ma nie tylko pierwszeństwo, ale również głos decydujący. Kontynuacja „Obcego” w tej chwili nie ma nawet gwarancji, że powstanie ponieważ wytwórnia nie zdradziła czy ma zamiar kontynuować produkcję. Najpierw musi zostać stworzony prequel „Alien: Paradise Lost”, który ewentualnie wpłynie na świat filmu Blomkampa.
Obcy 5Obcy 5
Sytuacja jest zaskakująca, ponieważ jeszcze niedawno Blomkamp aktywnie pracował nad filmem. Reżyser między innymi prezentował nową wersję kultowej broni marines. Przypomnijmy, że zdjęcia do „Alien: Paradise Lost” ruszą na początku 2016 roku w Australii. Premiera zaplanowana jest na 31 grudnia 2017 roku.
Obcy 5Obcy 5

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Farming Simulator 19 - żniwa na nowym zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

"Obcy 5" - wstrzymano produkcję filmu

Galerie zdjęć
Newsletter