Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Olympus Tough TG-5 - debiut nowego wytrzymałego aparatu
Olympus Tough TG-5

Olympus Tough TG-5 - debiut nowego wytrzymałego aparatu

Olympus Tough TG-5 to najnowszy model z rodziny wytrzymałych kompaktów. Aparat korzysta z matrycy o rozdzielczości 12 Mpix i to główna zmiana względem poprzednika. Pozostałe elementy są dość dobrze znane użytkownikom, choć drobne poprawki zmieniają aparat w jeszcze bardziej użyteczny sprzęt.
Olympus Tough TG-5Olympus Tough TG-5
Użytkownik ma możliwość regulacji czułości ISO w zakresie 100-12800. Na pokładzie znalazł się procesor TruePic VIII. Producent wykorzystał w konstrukcji obiektyw z czterokrotnym zoomem o świetle f/2.0-4.9. Konstrukcja optyczna wykorzystuje 9 soczewek usytuowanych w 7 grupach.

Olympus Tough TG-5 zapisuje fotografie w formatach RAW oraz JPG. Filmy zapiszemy w jakości 4K. Specyfikacja obejmuje także moduł WiFi oraz 3-calowy ekran LCD. Użytkownicy mogą teraz skorzystać z czterech trybów makro.
Olympus Tough TG-5Olympus Tough TG-5
Najważniejszą cechą aparatu jest to, że Olympus Tough TG-5 ma wytrzymać naprawdę sporo. Aparat może nurkować na głębokość do 15 metrów i wytrzyma upadek z wysokości 2,1 m. Obudowa ma znieść nacisk 100 kg oraz jest odporna na pracę w temperaturze -10 stopni Celsjusza. Olympus Tough TG-5 ma być dostępny od czerwca za cenę około 450 dolarów.
Olympus Tough TG-5Olympus Tough TG-5Olympus Tough TG-5Olympus Tough TG-5Olympus Tough TG-5Olympus Tough TG-5Olympus Tough TG-5Olympus Tough TG-5Olympus Tough TG-5

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Lexus ES - prezentacja modelu 2019


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Olympus Tough TG-5 - debiut nowego wytrzymałego aparatu