Facet  »  Film, Muzyka, Kultura  »  Pitbull. Ostatni pies - pierwsza zapowiedź filmu

Pitbull. Ostatni pies - pierwsza zapowiedź filmu

2018-01-23 - J.Kruczek     Tagi: Pitbull. Ostatni pies, Film, Kino, Pitbull
Film "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii wybitnego Władysława Pasikowskiego doczekał się pierwszego zwiastuna. Produkcja od samego początku wzbudzała spore kontrowersje. Szczególnie ze względu na angaż na jedną z głównych ról Doroty "Dody" Rabczewskiej, którą w filmie zobaczymy w roli bezwzględnej, szefowej mafii.
 
Na etapie postprodukcji z udziału w projekcie zrezygnowali Maja Ostaszewska, Piotr Stramowski i Andrzej Grabowski. Mimo to zwiastun zapowiada mocne kino, które przypadnie do gustu fanom Pasikowskiego. A przynajmniej mamy nadzieję, że faktycznie tak będzie.
Fabuła ostatniej części Pitbulla opowie o starciu dwóch grup przestępczych: Wołomin oraz Pruszków. Quantico, Metyl oraz Despero - trójka policjantów będzie mieć za zadanie infiltrację i rozbicie grup przestępczych. Na ekranie pojawią się Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Cezary Pazura, Krzysztof Kiersznowski, Izabela Kuna. Gościnnie pojawią się Kasia Nosowska i Artur Szpilka. Zgodnie z planem "Pitbull. Ostatni pies" zadebiutuje już 15 marca!

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
WRC 8 - odcinek w Chile


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Pitbull. Ostatni pies - pierwsza zapowiedź filmu

Galerie zdjęć
Newsletter