Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Razer Kraken X - debiut niedrogich słuchawek z dźwiękiem 7.1
Razer Kraken X

Razer Kraken X - debiut niedrogich słuchawek z dźwiękiem 7.1

2019-06-13 - J. Kruczek     Tagi: Razer Kraken X, Razer, Słuchawki
Razer przedstawił swoja najnowsze słuchawki mające pełnić rolę podstawowego modelu. Kraken X może się pochwalić dźwiękiem przestrzennym, wysokim komfortem oraz dość przystępną ceną.

Razer Kraken X ma zapewniać wysoki komfort użytkowania w czasie długich rozgrywek. Producent wyposażył model w miękkie poduszki zapamiętujące kształt, a cała konstrukcja waży jedynie 250 gramów. Konstrukcja nauszników ma całkowicie izolować dźwięki z zewnątrz.
Razer Kraken XRazer Kraken X
W konstrukcji wykorzystano 40-milimetrowe przetworniki cechujące się mocnym brzmieniem. Słuchawki symulują dźwięk przestrzenny w systemie 7.1, co będzie bardzo przydatne w czasie grania. Przy okazji firma zapowiedziała, że przestrzenność dźwięku od teraz będzie standardem w jej modelach.
Razer Kraken XRazer Kraken X
Słuchawki Razer Kraken X otrzymały mikrofon na giętkim pałąku z opcją szybkiego wyciszania. Dzięki postawieniu na wtyk mini jack 3,5 mm słuchawki współpracują z takimi sprzętami, jak pecety, konsole PS4 i Xbox One czy też Nintendo Switch. Także współpraca z tabletami i smartfonami nie będzie w większości przypadków problemem. Sprzęt pracuje w paśmie przenoszenia 12-28 000 Hz oraz cechuje się impedancją 32 omów. Nowy model zadebiutował na stronie producenta w cenie 60 euro.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai Nexo w osobliwym eksperymencie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Razer Kraken X - debiut niedrogich słuchawek z dźwiękiem 7.1