Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Samsung The Frame - nowoczesne telewizory w eleganckich ramach
Samsung The Frame

Samsung The Frame - nowoczesne telewizory w eleganckich ramach

2017-10-10 - J. Kruczek     Tagi: Telewizory 4K, Telewizory, Samsung, Samsung The Frame
Telewizory nigdy nie były tyko odbiornikami, ale też elementami wystroju wnętrza. Producenci pamiętają o tym. Przykładem może być seria telewizorów Samsung The Frame. Cechuje się ona specjalnymi ramami imitującymi wygląd obrazu.

W ten sposób telewizor można elegancko wkomponować na ścianę między inne prawdziwe obrazy. Samsung The Frame zostały też wyposażone w niewidoczny przewód optyczny Invisible Connection łączący telewizor z modułem One Connect. Dzięki temu eliminujemy plątaninę kabli.
Samsung The FrameSamsung The Frame
W kwestii samych telewizorów mamy do czynienia z zaawansowanymi modelami 4K z technologią HDR. Producent zadbał o obecność Smart TV. Ciekawostką jest umieszczenie w odbiornikach licznych zdjęć dzieł sztuki. Czujnik ruchu sprawia, że Samsung The Frame załącza obraz gdy ktoś jest w pomieszczeniu dzięki czemu mamy wrażenie, że na ścianie wisi prawdziwy obraz. Gdy nie ma ruchu telewizor pozostaje wygaszony. Czujnik światła pozwala na dostosowanie jasności, aby uzyskać efekt prawdziwego obrazu nie rażącego w oczy.
Samsung The FrameSamsung The Frame
Seria Samsung The Frame jest już dostępna na światowych rynkach. Póki co można wybrać modele w rozmiarze 55 i 65 cali. W ofercie pojawiły się także dodatkowe ramy, które można dokupić.
Samsung The FrameSamsung The FrameSamsung The FrameSamsung The Frame

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Farming Simulator 19 - żniwa na nowym zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Samsung The Frame - nowoczesne telewizory w eleganckich ramach