Facet  »  Film, Muzyka, Kultura  »  The House that Jack Built - pierwszy zwiastun brutalnego filmu

The House that Jack Built - pierwszy zwiastun brutalnego filmu

2018-05-15 - J.Kruczek     Tagi: Film, Kino, The House that Jack Built
W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun najnowszego filmu Larsa Von Triera. Obraz pod tytułem "The House that Jack Built" jest przez twórcę określany mianem jego najbrutalniejszego dzieła. I faktycznie pierwsze reakcje na film podczas festiwalu w Cannes są potwierdzeniem. Mamy do czynienia z brutalnym i dla wielu obrzydliwym wręcz filmem.
 
Już w zwiastunie możemy zobaczyć krwawe i mroczne sceny, które są tylko zajawką tego co czeka na nas w filmie. Produkcja opowiada historię seryjnego mordercy. Będziemy mogli prześledzić 12 lat jego morderczej działalności oraz próbę popełnienia ostatniej doskonałej zbrodni.
W najnowszym filmie Von Triera wystąpili: Uma Thurman, Matt Dilon, Riley Keough raz Bruno Ganza. Data kinowej premiery nie jest jeszcze znana. Wiadomo za to, że film już wywołał sporo kontrowersji w Cannes. W trakcie premierowego seansu salę kinową opuściło przeszło 100 osób. Mocne sceny zdecydowanie nie są przeznaczone dla bardziej wrażliwych widzów. Wielu krytyków określiło obraz mianem przesadnie ohydnego. Z drugiej zaś strony reżyser od pozostałych widzów i krytyków zebrał długie owacje.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Formuła 1 przyszłości wg McLarena


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

The House that Jack Built - pierwszy zwiastun brutalnego filmu