Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Transcend DrivePro 130 - rejestrator samochodowy z ciekawymi funkcjami
Transcend DrivePro 130

Transcend DrivePro 130 - rejestrator samochodowy z ciekawymi funkcjami

Transcend wprowadza na rynek model wideorejestratora samochodowego DrivePro 130. Urządzenie pozwala na filmowanie w jakości Full HD. W konstrukcji wykorzystano technologię Wide Dynamic Range, która wyrównuje jasność w kadrze tak aby żadne miejsce nie było zbyt ciemne bądź zbyt jasne.
Transcend DrivePro 130Transcend DrivePro 130
Transcend DrivePro 130 wykorzystuje sensor Sony Exmor co powinno gwarantować wysoką jakość ujęć. Gadżet może się pochwalić takim wyposażeniem, jak czujnik światła informujący o konieczności włączenia świateł czy możliwość ustawienia przypominania o odpoczynku w czasie jazdy. Producent zadbał o moduł WiFi dzięki czemu zapewniono łączność z urządzeniami z systemem Android oraz iOS. Smartfony dają możliwość regulowania ustawień rejestratora oraz uzyskiwania podglądu na żywo.

Funkcja dozoru filmuje poklatkowo podczas postoju na parkingu, dzięki czemu można uchwycić ewentualnego sprawcę zarysowania naszego auta. Transcend DrivePro 130 jest oferowany z kartą microSDHC o pojemności 16 GB. Transcend DrivePro 130 jest dostępny w sprzedaży z uchwytem przyssawką bądź z taśmą dwustronną. Nowy rejestrator trafił do sklepów z ceną 380 złotych.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Transcend DrivePro 130 - rejestrator samochodowy z ciekawymi funkcjami