Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Xiaomi Mi Band 4 - nowa generacja popularnej opaski fitness
Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 - nowa generacja popularnej opaski fitness

2019-06-16 - J. Kruczek     Tagi: Xiaomi Mi Band 4, Gadżety, Gadżety sportowe, Opaska sportowa, Xiaomi
Xiaomi Mi Band jest serią opasek fitness, które szybko sobie zaskarbiły wielką rzeszę fanów. Niska cena i bogate możliwości stały się znakiem rozpoznawczym opasek z tej serii. Czwarta generacja kontynuuje ten trend.

Xiaomi Mi Band 4 korzysta z 0,95-calowego ekranu o rozdzielczości 120x240 pikseli. Tym razem firma wykorzystała kolorowy wyświetlacz AMOLED. Producent postanowił podkreślić tę poważną zmianę przygotowując aż 70 motywów graficznych do wykorzystania.
Xiaomi Mi Band 4Xiaomi Mi Band 4
Producent zdecydował się na wykorzystanie sześcioosiowego akceleratora, co pozwoli na dokonywanie znacznie dokładniejszych pomiarów. Ten będzie nie tylko lepiej rozpoznawał ruchy w czasie spaceru czy biegu, ale także da możliwość szczegółowej analizy ruchów ciała w czasie pływania. Xiaomi Mi Band 4 może się pochwalić wodoszczelną konstrukcją klasy 5ATM.
Xiaomi Mi Band 4Xiaomi Mi Band 4
W opasce zastosowano większy akumulator o pojemności 135 mAh. Dzięki temu podstawowy model będzie działał 20 dni na jednym ładowaniu. W sprzedaży ma się pojawić także model z NFC oferujący czas pracy 15 dni na jednym ładowaniu. Opaska oferuje oczywiście wszystkie funkcje z poprzedniczek. Xiaomi Mi Band 4 jeszcze w czerwcu trafi do chińskich sklepów. Za podstawowy model trzeba będzie zapłacić 24 dolary, zaś wersję z NFC wyceniono na 33 dolary.
Xiaomi Mi Band 4Xiaomi Mi Band 4

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai Nexo w osobliwym eksperymencie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Xiaomi Mi Band 4 - nowa generacja popularnej opaski fitness