Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Yuneec Mantis Q - debiut małego drona na wakacyjne wypady
Yuneec Mantis Q

Yuneec Mantis Q - debiut małego drona na wakacyjne wypady

2018-08-09 - J. Kruczek     Tagi: Yuneec Mantis Q, Dron, Gadżety, Yuneec
Yuneec Mantis Q cechuje się małą i lekką konstrukcją, która jest łatwa w transporcie. Dzięki temu zdaniem producenta jest to idealny dron na wakacyjne wypady.

Yuneec Mantis Q w pozycji złożonej cechuje się wymiarami zaledwie 168x96x58 mm. To w połączeniu z wagą 0,5 kg gwarantuje łatwość transportu. Pełne naładowanie akumulatora pozwala na lot przez 33 minuty. W trybie Sport możemy się cieszyć prędkością nawet 72 km/h.
Yuneec Mantis QYuneec Mantis Q
Drona będziemy mogli kierować manualnie, jak i przełączyć w automatyczne tryby śledzenia czy utrzymywania pozycji. Pojawił się także system sterowania głosowego. To pozwoli słownie wydać komendy startu, lądowania czy wykonywania zdjęć i filmów. Dron posiada zamontowaną kamerę filmująca w rozdzielczości 4800x2700 pikseli. Kamerka odchyla się o 90 stopni w dół i 20 stopni w górę. Miłośnicy wykonywania selfie ucieszą się z systemu rozpoznawania twarzy. Kolejną przydatną funkcją będzie system automatycznego udostępniania materiałów na serwisach społecznościowych.
Yuneec Mantis QYuneec Mantis Q
Yuneec Mantis Q zadebiutował w sklepach za cenę 2145 złotych w wersji podstawowej. Ta zawiera drona, kontroler oraz zapasowe śmigła. Jest też dostępna wersja Valuepack z dwoma akumulatorami, dodatkowym zestawem śmigieł i torbą została, która kosztuje 2575 złotych.
Yuneec Mantis Q

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Skoda Superb - teaser nowych wersji


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Yuneec Mantis Q - debiut małego drona na wakacyjne wypady

Galerie zdjęć
Newsletter