Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Zhiyun Crane 3 Lab - zapowiedź nowego 3-osiowego gimbala
Zhiyun Crane 3 Lab

Zhiyun Crane 3 Lab - zapowiedź nowego 3-osiowego gimbala

2018-12-27 - J. Kruczek     Tagi: Akcesoria foto, Gimbal, Zhiyun Crane 3 Lab, Zhiyun
Zhiyun Crane 3 Lab to nowy 3-osiowy gimbal, który posiada wiele usprawnień względem poprzednika, jak znacznie ulepszone silniki. Producent zadbał, aby na tym gimbalu można było umieścić aparaty i kamery o masie do 4,5 kg.

Gimbal daje możliwość prowadzenia perfekcyjnych ujęć przy niewielkim obciążeniu ramienia operatora. Zadbano również o znacznie szybszą konfigurację oraz zdalne sterowanie zoomem, co dodatkowo podnosi funkcjonalność urządzenia. Dużym atutem ma być spora uniwersalność konstrukcji. Gimbal będzie doskonale współpracował z większością kamer i aparatów na rynku.
Zhiyun Crane 3 LabZhiyun Crane 3 Lab
Zhiyun Crane 3 Lab pozwala na pracę w klasycznej pionowej pozycji, jak i w położeniu dolnym ułatwiającym pracę z ciężkimi aparatami. Użytkownik będzie też miał możliwość podpięcia mini statywu. W konstrukcji wykorzystano akumulatory pozwalające na pracę przez około 7,5 godziny. Te można naładować w czasie zaledwie 4 godzin przez port USB.
Zhiyun Crane 3 LabZhiyun Crane 3 Lab
Zadbano także o możliwość zapisu ustawień w systemie dzięki czemu szybko przejdzie się do pracy po ponownym włączeniu. Czytelny ekran OLED pozwoli na sprawną regulację ustawień. Sterowanie może się odbywać także za pośrednictwem smartfona. Zhiyun Crane 3 Lab trafi na rynek w styczniu 2019 roku, a cena wyniesie 4299 zł.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Zhiyun Crane 3 Lab - zapowiedź nowego 3-osiowego gimbala

Newsletter
Galerie zdjęć