Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  BenQ TH585 - niedrogi projektor do budowy kina domowego

BenQ TH585 - niedrogi projektor do budowy kina domowego

2020-01-18 - J. Kruczek     Tagi: BenQ TH585, BenQ, Projektory, Projektory DLP
BenQ TH585 jest ciekawym projektorem, który za rozsądne pieniądze pozwoli zbudować efektowne kino domowe. Urządzenie kosztuje tyle co telewizor, ale pozwala na wyświetlanie obrazu o przekątnej 150 cali.

BenQ TH585 obsługuje rozdzielczość Full HD, co jest gorszym wynikiem od telewizorów, ale może się pochwalić kontrastem 10 000:1. Obraz ma oferować 95-procentowe pokrycie palety kolorów Rec.709. Producent chwali się również, że input lag wynosi zaledwie 16 ms, więc granie nie będzie odbiegało jakością od telewizorów dobrej klasy.
Zastosowana lampa ma jasność 3500 ANSI lumenów, a więc praca w dzień nie będzie problemem. Kolejną ważną cechą ma być bardzo łatwa konfiguracja dzięki automatycznej korekcie zniekształcenia trapezowego. Za audio odpowiada 10-watowy głośnik, a całość dopełni przyzwoity komplet złączy. W obudowie znajdziemy dwa porty HDMI, jedno VGA oraz USB, RS232 i dwa porty mini jack.

Żywotność źródła światła w BenQ TH585 ma osiągać nawet 15 000 godzin w trybie oszczędnym. Parametry wypadają bardzo dobrze, a to wszystko za cenę tylko 2399 złotych, co w przypadku projektorów jest bardzo atrakcyjną ofertą.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BenQ TH585 - niedrogi projektor do budowy kina domowego