Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Canon Zoemini S i Zoemini C - zapowiedź nowych aparatów fotografii błyskawicznej
Canon Zoemini S i Zoemini C

Canon Zoemini S i Zoemini C - zapowiedź nowych aparatów fotografii błyskawicznej

Canon Zoemini S i Zoemini C uzupełniają ofertę marki o kieszonkowe aparaty fotografii błyskawicznej. Wprowadzenie takich modeli jest zdecydowanym powiewem świeżości w ofercie marki.

Canon Zoemini S jest bardziej zaawansowanym modelem i może się pochwalić matrycą 8 Mpix. W przypadku modelu Zoemini C została wykorzystana matryca o rozdzielczości 5 Mpix. Fotografie są wykonywane cyfrowo i wszystkie zapiszemy na kartach pamięci microSD. Z pomocą wbudowanej drukarki wybrane zdjęcia wydrukujemy na papierze Zink w rozmiarze 5x7,6 cm.
Canon Zoemini S i Zoemini CCanon Zoemini S i Zoemini C
Canon Zoemini S cechuje się obecnością pierścieniowej lampy błyskowej, przedniego lusterka czy możliwością zdalnego wyzwalania migawki. Co prawda na pokładzie nie znajdziemy ekranów, ale dzięki aplikacji mobilnej Canon Mini Print można podglądać fotografie na smartfonie. Tej funkcji nie znajdziemy w modelu Zoemini C.
Canon Zoemini S i Zoemini CCanon Zoemini S i Zoemini C
Canon Zoemini C i Zoemini S cechują się kolejno wymiarami 121x78,3x23,7 mm oraz 121x80,3x21,5 mm. Ich waga wynosi 170 i 188 gramów. Zastosowane baterie dają możliwość wydrukowania około 25 fotografii. Canon Zoemini S kosztuje 750 zł, zaś Zoemini C został wyceniony na 530 zł. Premiera rynkowa będzie miała miejsce 25 kwietnia.
Canon Zoemini S i Zoemini CCanon Zoemini S i Zoemini CDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Canon Zoemini S i Zoemini C - zapowiedź nowych aparatów fotografii błyskawicznej