Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  GoPro HERO - debiut najtańszej kamery marki
GoPro HERO

GoPro HERO - debiut najtańszej kamery marki

2018-04-04 - J. Kruczek     Tagi: GoPro HERO, GoPro, Kamery, Kamery wodoodporne, Kamery wstrząsoodporne
GoPro w obliczu rosnącej konkurencji zostało zmuszone do przyjrzenia się rynkowi nieco tańszych kamer. I tak producent zaprezentował swoją pierwszą budżetową kamerę. Oczywiście nie mamy do czynienia ze sprzętem bardzo tanim, ale kwota jest zauważalnie niższa niż w przypadku innych produktów marki.
GoPro HEROGoPro HERO
GoPro HERO, bo tak się nazywa nowa kamera, oferuje użytkownikom 2-calowy dotykowy ekran LCD oraz wymienny akumulator o pojemności 1220 mAh. Ten pozwala na filmowanie przez około 2 godziny. Sprzęt rejestruje materiały w jakości Full HD 1080p i 1440p przy maksymalnie 60 kl./s. Producent zadbał o trzy mikrofony rejestrujące dźwięk.

Użytkownicy będą mogli wykonywać także fotografie w trybach Photo Burst i Time Lapse. Zadbano o takie dodatki, jak funkcje sterowania głosem, stabilizacji w trybie wideo czy Auto Low Light dostosowującej liczbę klatek na sekundę do dostępnego światła. Na pokładzie zagościła także funkcja Quick Stories automatycznie przenosząca klipy do smartfona i tworząca z nich gotowe klipy wideo.
GoPro HERO korzysta z w pełni uszczelnionej obudowy. W ten sposób kamera może spokojnie filmować na głębokości do 10 metrów. Sprzęt jest dostępny na stronie producenta w cenie 220 euro.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

GoPro HERO - debiut najtańszej kamery marki

Galerie zdjęć
Newsletter