Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  GoPro Hero 8 - najnowsza kamera sportowa w wersji Black
GoPro Hero 8

GoPro Hero 8 - najnowsza kamera sportowa w wersji Black

2019-10-02 - J. Kruczek     Tagi: GoPro Hero 8, GoPro HERO, GoPro, Kamery wstrząsoodporne, Kamery wodoodporne, Kamery
Na rynku kamer sportowych co chwilę pojawiają się nowości, dlatego lider rynku musi rozwijać swoje produkty. Miłośnicy filmowania sportowych wyczynów ucieszą się z premiery GoPro Hero 8.

GoPro Hero 8 póki co została pokazana w wersji Black. Wizualnie kamera nie zmieniła się zbytnio względem poprzednika, ale dzięki nowemu oprogramowaniu udało się znacząco zwiększyć wydajność pracy podzespołów. Inżynierowie między innymi zwiększyli przepływowość do 100 Mbps w rozdzielczościach 4K i 2,7K.
GoPro Hero 8GoPro Hero 8
Obudowa GoPro Hero 8 Black choć wizualnie przypomina tę z poprzednika to jest lżejsza o 14% od Hero 7 i oferuje nieco mniejsze ramki. Według producenta cała konstrukcja jest wytrzymalsza na uderzenia oraz zachowa wodoszczelność do głębokości 10 metrów. Ciekawym rozwiązaniem jest wbudowany, wysuwany uchwyt do mocowania kamery.
GoPro Hero 8GoPro Hero 8
Urządzenie może się pochwalić stabilizacją HyperSmooth 2.0, więc gimbal nie będzie niezbędny do tworzenia dobrych ujęć. Użytkownicy skorzystają z zoomu z czterema ustawieniami zmieniającymi kąty widzenia obiektywu. Funkcja LiveBurst pozwala na filmowanie 1,5 s nagrań przed i po naciśnięciu migawki co pozwoli wybrać doskonałe ujęcia. GoPro Hero 8 będzie korzystać z zupełnie nowych akcesoriów takich, jak moduł z odchylonym ekranem, dodatkowe oświetlenie LED czy ramkę z mikrofonem i dodatkowymi złączami.
GoPro Hero 8 Black została wyceniona na naszym rynku na kwotę 1899 zł. Za mody z ekranem i mikrofonem trzeba zapłącić po 349 zł, zaś za dodatkową lampę zapłacimy 229 zł.
GoPro Hero 8GoPro Hero 8Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

GoPro Hero 8 - najnowsza kamera sportowa w wersji Black

Newsletter
Galerie zdjęć