Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  GoPro Hero5 Black i Sessions - nowe kamery sportowe oficjalnie
GoPro Hero5 Black i Sessions

GoPro Hero5 Black i Sessions - nowe kamery sportowe oficjalnie

GoPro pokazało w tym tygodniu kilka nowości w tym kamery Hero5 Black i Sessions. Nowe modele otwierają przed użytkownikami kolejne możliwości w uwiecznianiu swoich wyczynów i przygód.

GoPro Hero5 Black została wyposażona w wygodny 2-calowy ekran LCD i obudowę pozwalającą na nurkowanie nawet na głębokość 10 metrów. Podczas różnych wyczynów pomocna będzie zaawansowana stabilizacja obrazu. Ciekawą opcja jest możliwość sterowania za pomocą komend głosowych.
GoPro Hero5 Black i SessionsGoPro Hero5 Black i Sessions
Nowa kamera filmuje oczywiście w rozdzielczości 4K przy prędkości 30 fps oraz w Full HD przy 120 fps. W kwestii zdjęć możemy liczyć na rozdzielczość 12 Mpix. Producent poinformował, że możemy liczyć też na większa baterię. GoPro Hero5 Black została wyceniona na 430 euro.

GoPro Hero5 Sessions jest mniej zaawansowanym modelem co nie oznacza, że mało ciekawym. W obudowie zabrakło ekranu LCD. Ta kamera także rejestruje materiały w 4K przy 30 fps, jednak w przypadku Full HD prędkość spadła do 90 fps. Tutaj obudowa również oferuje wodoodporność do 10 metrów. Na wyposażeniu pojawiły się moduły WiFi, Bluetooth czy sterowanie głosem. Kamera została wyceniona na 330 euro. Oba urządzenia są kompatybilne z dronem GoPro Karma.
GoPro Hero5 Black i SessionsGoPro Hero5 Black i Sessions
GoPro Hero5 Black i SessionsGoPro Hero5 Black i SessionsGoPro Hero5 Black i SessionsDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

GoPro Hero5 Black i Sessions - nowe kamery sportowe oficjalnie