Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Insta360 Titan - zapowiedź kamery VR z matrycami Mikro Cztery Trzecie
Insta360 Titan

Insta360 Titan - zapowiedź kamery VR z matrycami Mikro Cztery Trzecie

2019-01-22 - J. Kruczek     Tagi: Insta360 Titan, Kamery, Kamery VR
Firma Insta360 zaprezentowała swoją najnowszą kamerę Titan. Ta sferyczna kamera korzysta z aż ośmiu matryc Mikro Cztery Trzecie. Producent zapewnia, że otrzymamy idealne urządzenie do rejestrowania materiałów VR.

Jak zapewnia producent są to też największe sensory zastosowane w urządzeniu tego typu. Mają one pozwalać na rejestrowanie obrazu sferycznego o rozdzielczości 11K przy 30 klatkach na sekundę. Wszystkie materiały zostaną zapisane na 9 kartach SD.
Insta360 TitanInsta360 Titan
Zadbano także o możliwość strumieniowania nagrań na żywo w jakości 4K. Insta360 Titan korzysta z zaawansowanej stabilizacji obrazu. Wbudowany akumulator posiada pojemność 10 000 mAh. Zadbano o dostęp do złączy USB, USB typu C, HDMI oraz mikrofonowego. W nowoczesnym urządzeniu nie mogło też zabraknąć łączności bezprzewodowej w postaci modułu WiFi.
Insta360 TitanInsta360 Titan
Insta360 Titan będzie dość ciekawą propozycją. Niedługo powinniśmy poznać kolejne szczegóły. Debiut rynkowy ma mieć miejsce w kwietniu bieżącego roku. Póki co nie znamy ceny, ale ta na pewno nie będzie niska.
Insta360 TitanDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Insta360 Titan - zapowiedź kamery VR z matrycami Mikro Cztery Trzecie