Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  JBL Reflect Eternal - słuchawki z systemem ładowania światłem
JBL Reflect Eternal

JBL Reflect Eternal - słuchawki z systemem ładowania światłem

2019-12-19 - J. Kruczek     Tagi: JBL Reflect Eternal, JBL, Słuchawki, Słuchawki bezprzewodowe
JBL zapowiedziało interesujące słuchawki Reflect Eternal. Nowy model nie tylko oferuje bezprzewodową łączność, ale także niemal dożywotnie działanie bez ładowania. To za sprawą specjalnego systemu czerpania energii ze światła.

JBL Reflect Eternal mogą być ładowane dzięki energii ze światła i to nie tylko z promieni słonecznych. Wszystko za sprawą materiału Exeger Powerfoyle wyciągającego energię ze sztucznego światła. Tak więc sprzęt naładuje się nawet podczas przebywania w mieszkaniu. Producent zdradza, że półtorej godziny na słońcu ma wystarczyć na około 68 godzin działania. Słuchawki można również naładować tradycyjnie. W 15 minut uzyska się energię na dwie godziny.
JBL Reflect EternalJBL Reflect Eternal
Sprzęt wykorzystuje 40-milimetrowe przetworniki, które pracują w pasmie przenoszenia od 20 do 20 000 Hz. JBL Reflect Eternal będą oferować mocne brzmienie o czym przekonuje producent. Nie zabraknie opcji prowadzenia rozmów telefonicznych czy też parowania z wieloma urządzeniami naraz. Pojawi się także obsługa Asystenta Google.
JBL Reflect EternalJBL Reflect Eternal
Obecnie jest prowadzona akcja zbiórkowa w serwisie Indiegogo. Produkcję sfinansowano na 30 dni przed końcem akcji. Premiera sprzętu ma mieć miejsce w październiku 2020 roku. Słuchawki wyceniono na 165 dolarów.
JBL Reflect EternalJBL Reflect EternalDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

JBL Reflect Eternal - słuchawki z systemem ładowania światłem