Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  JBL Tune 750 BT NC - słuchawki bezprzewodowe dla miłośników mocnego brzmienia
JBL Tune 750 BT NC

JBL Tune 750 BT NC - słuchawki bezprzewodowe dla miłośników mocnego brzmienia

2019-10-24 - J. Kruczek     Tagi: Słuchawki, Słuchawki bezprzewodowe, JBL, JBL Tune 750 BT NC
JBL wprowadza na rynek nowe słuchawki Tune 750 BT NC. Sprzęt ma się spisywać zarówno w domowym zaciszu jak i podczas spacerów. Firma zapowiada mocne brzmienie oraz aktywne tłumienie szumów pozwalające odciąć się od otoczenia.

Nowy model to słuchawki bezprzewodowe więc podczas spacerów nie będą nam przeszkadzały żadne przewody. W razie potrzeby można podpiąć do słuchawek odtwarzacze za pomocą odłączanego przewodu. System aktywnego tłumienia szumów Noise Cancelling zadba o perfekcyjną izolację.
JBL Tune 750 BT NCJBL Tune 750 BT NC
JBL Tune 750 BT NC posiadają akumulator, który naładuje się do pełna w 120 minut, co da zasilanie na 15 godzin pracy z włączoną redukcją szumów. Za łączność bezprzewodową odpowiada moduł Bluetooth 4.2. Interesujące jest to, że słuchawki można sparować równocześnie z dwoma urządzeniami. Zintegrowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych. Składana konstrukcja pozwala na łatwy transport sprzętu.
JBL Tune 750 BT NCJBL Tune 750 BT NC
Producent wykorzystał w konstrukcji 40-milimetrowe przetworniki oferujące pracę w pasmie przenoszenia od 20 do 20 000 Hz. Za mocne brzmienie odpowiada system Pure Bass Sound. JBL Tune 750 BT NC pojawiły się w sprzedaży za cenę 549 zł i są dostępne w kolorach: białym, czarnym, niebieskim oraz koralowym.
JBL Tune 750 BT NCJBL Tune 750 BT NCDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

JBL Tune 750 BT NC - słuchawki bezprzewodowe dla miłośników mocnego brzmienia