Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Kindle Oasis (2019) - najnowsza wersja czytnika z podświetleniem LED

Kindle Oasis (2019) - najnowsza wersja czytnika z podświetleniem LED

2019-06-25 - J. Kruczek     Tagi: Amazon, Czytnik e-book, Kindle Oasis
Amazon pochwalił się najnowszym czytnikiem ebooków Kindle Oasis. Producent nie pokusił się o spore zmiany względem poprzednika, choć jedna nowość może się okazać cennym magnesem na klientów.

Pierwszy raz w modelu pojawiło się zaawansowane podświetlenie wykorzystujące 25 diod LED. System pozwala na regulację barwy, dzięki czemu można podświetlenie dostosować do konkretnych potrzeb i warunków. Dzięki podświetlenie czytanie w dużym słońcu oraz w nocy nie będzie najmniejszym problemem. Gadżet daje możliwość ustawienia automatycznej zmiany oświetlenia między chłodnym i ciepłym światłem.
Kindle Oasis (2019) został zamknięty w wodoszczelnej obudowie spełniającej normę IPX8. Podobnie jak w poprzedniku tak i tu otrzymujemy 7-calowy ekran E Ink. Urządzenie można obsługiwać za pomocą dotykowego wyświetlacza bądź klasycznie przyciskami. Na pokładzie zagościł moduł Bluetooth dający możliwość współpracy z innymi urządzeniami i akcesoriami.

Według oficjalnej zapowiedzi czytnik Kindle Oasis (2019) ma zadebiutować 24 lipca 2019 roku. Za wersję z pamięcią 8 GB trzeba będzie zapłacić 230 euro, zaś model 32 GB wyceniono na 260 euro.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kindle Oasis (2019) - najnowsza wersja czytnika z podświetleniem LED