Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Kodak Pixpro WPZ2 - premiera wytrzymałego aparatu
Kodak Pixpro WPZ2

Kodak Pixpro WPZ2 - premiera wytrzymałego aparatu

Kodak poszerza swoją ofertę o aparat Pixpro WPZ2. Najnowszy kompakt ma służyć na wakacyjnych wypadach dzięki wytrzymałej konstrukcji. Aparat może pracować pod woda na głębokości do 15 metrów. Co jeszcze ma do zaoferowania?

Aparat pracuje w oparciu o sensor BSI CMOS o rozdzielczości 16,35 Mpix, który pozwala na operowanie w zakresie czułości ISO 100-3200. Producent wykorzystał obiektyw o ogniskowej 4,9 mm-19,6 mm i jasności f/3.0-f/6.6. Kodak Pixpro WPZ2 daje możliwość ostrzenia z odległości 60 cm, a w trybie makro już od 5 cm.
Kodak Pixpro WPZ2Kodak Pixpro WPZ2
Kodak Pixpro WPZ2 pozwala użytkownikom na filmowanie w jakości Full HD z prędkością do 30 klatek na sekundę. W trybie seryjnym można wykonać zdjęcia z prędkością 6 kl/s. Za kadrowanie odpowiada 2,7-calowy ekran LCD. Jak przystało na nową konstrukcję nie zapomniano o module WiFi pozwalającym na przesyłanie zapisanych materiałów. Na pokładzie znajdziemy także port USB 2.0, a za zasilanie będzie odpowiadać bateria o pojemności 1020 mAh. Ma ona oferować wydajność około 2000 fotografii.
Kodak Pixpro WPZ2
Aparat może się pochwalić wymiarami 95x63x25 mm i wagą 130 g. Kodak Pixpro WPZ2 będzie pracował pod wodą na głębokość do 15 metrów oraz wytrzyma upadek z wysokości około 2 metrów. Nowy wytrzymały kompakt został wyceniony na kwotę 150 dolarów.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kodak Pixpro WPZ2 - premiera wytrzymałego aparatu