Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Marshall Stockwell II, Tufton i Kilburn II - stylowe głośniki Bluetooth na horyzoncie
Marshall

Marshall Stockwell II, Tufton i Kilburn II - stylowe głośniki Bluetooth na horyzoncie

2019-05-14 - J. Kruczek     Tagi: Głośniki bezprzewodowe, Głośniki, Marshall
Marshall poszerzy swoją ofertę o trzy nowe głośniki Bluetooth. Wszystkie modele będą się cechowały wyjątkowym designem marki oraz najwyższą jakością dźwięku.

Producent zapowiedział modele Stockwell II, Tufton i Kilburn II. Wszystkie głośniki korzystają z łączności Bluetooth 5.0 z aptX i pozwalają na około 20 godzin pracy po pełnym naładowaniu. Marshall Stockwell II będzie pełnił rolę podstawowego głośnika z zaprezentowanych modeli i został wyceniony na 249 euro. W przypadku modelu Tufton cena wyniesie 399 euro, zaś średni model Kilburn II został wyceniony na 299 euro.
MarshallMarshall
Użytkownicy wykorzystają nie tylko moduł Bluetooth ale także złącze audio mini jack. Największy model Tuflon będzie się cechował wodoszczelnością spełniającą normę IPX4. Mniejsze modele wypełniają normę IPX2, więc nie straszne im zachlapania. Górna część głośników zawiera wygodne pokrętła do kontroli głośności i tonów. Marshall Stockwell II, Tufton i Kilburn II doskonale wyglądają i zapewne zapewnią fantastyczną jakość dźwięku. Na razie nie zdradzono szczegółowych specyfikacji ale raczej nie mamy się co martwić o jakość.
MarshallMarshall
MarshallMarshallDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Marshall Stockwell II, Tufton i Kilburn II - stylowe głośniki Bluetooth na horyzoncie

Galerie zdjęć
Newsletter