Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Navitel AR250 NV - niedrogi wideorejestrator z Night Vision
Navitel AR250 NV

Navitel AR250 NV - niedrogi wideorejestrator z Night Vision

Navitel wprowadził do sprzedaży rejestrator samochodowy AR250 NV. Najnowszy przedstawiciel rodziny Night Vision ma się cechować między innymi niską ceną. Sprawdźmy co więcej oferuje.

Navitel AR250 NV pozwala na rejestrowanie filmów w jakości Full HD przy prędkości 30 klatek na sekundę. Producent wykorzystał obiektyw obejmujący swoim polem widzenia 140 stopni. Sensor Night Vision daje możliwość filmowania po zmroku, co będzie bardzo przydatne.
Navitel AR250 NVNavitel AR250 NV
Wszystkie nagrania zapisują się w formacie MOV na kartach microSD. Te nie mogą przekraczać pojemności 64 GB i niestety w zestawie nie znajdziemy karty. Urządzenie pozwala ręcznie zabezpieczyć nagranie przed nadpisaniem, bądź w przypadku zderzenia lub gwałtownego hamowania nagranie zostanie automatycznie utrwalone. Przeglądanie materiałów i obsługę umożliwia 2-calowy ekran.
Navitel AR250 NVNavitel AR250 NV
W urządzeniu znalazł się akumulator o pojemności 100 mAh, co pozwala na pracę w trybie parkingowym. Navitel AR250 NV trafił do sprzedaży za cenę zaledwie 130 zł. W zestawie znajdziemy uchwyt z przyssawką, ładowarkę oraz instrukcję i roczną licencję Navitel Navigator z mapami Europy.
Navitel AR250 NVDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Navitel AR250 NV - niedrogi wideorejestrator z Night Vision

Newsletter
Galerie zdjęć