Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Navitel R300 GPS - premiera rejestratora samochodowego w Polsce
Navitel R300 GPS

Navitel R300 GPS - premiera rejestratora samochodowego w Polsce

Navitel R300 GPS zadebiutował na polskim rynku. Dzięki temu kierowcy mają kolejny ciekawy rejestrator samochodowy do wyboru.

Navitel R300 GPS nagrywa filmy w jakości Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Producent wykorzystał obiektyw o kącie widzenia 140 stopni, co oznacza bardzo szeroki kadr pozwalający na uchwycenie całej sytuacji na drodze.
Navitel R300 GPSNavitel R300 GPS
Najnowszy model jest kolejnym urządzeniem marki wykorzystującym sensor optyczny GC2053 Night Vision. Tym samym możemy być pewni wysokiej jakości nagrań po zmroku. Urządzenie wykorzystuje tryb uruchamiania po odpaleniu silnika oraz G-Sensor zapisujący trwale ujęcia po nagłych przyspieszeniach, hamowaniach czy kolizjach.

Navitel R300 GPS został także wyposażony w moduł GPS, co pozwoliło na zastosowanie systemu ostrzegania o fotoradarach. Rejestrator obsłużymy z pomocą 2-calowego ekranu. Gadżet pojawił się w polskich sklepach za cenę 249 złotych. W zestawie znajdziemy uchwyt, ładowarkę samochodową oraz roczną licencję na nawigację Navitel Navigator z mapą Europy.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Navitel R300 GPS - premiera rejestratora samochodowego w Polsce