Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Nintendo Switch Lite - tańsze wydanie japońskiej konsoli
Nintendo Switch Lite

Nintendo Switch Lite - tańsze wydanie japońskiej konsoli

2019-07-15 - J. Kruczek     Tagi: Nintendo Switch Lite, Konsole, Konsole przenośne, Nintendo, Nintendo Switch
Nintendo zgodnie z zapowiedziami przedstawiło światu konsolę Switch Lite. Uboższa wersja popularnego Switcha oferuje większą mobilność oraz niższą cenę. W efekcie możemy wróżyć kolejny rynkowy sukces.

Nintendo Switch Lite był zapowiadany od dawna, ale dopiero teraz konsola stała się faktem. Nowy model ma trafić na rynek 20 września. Sprzęt będzie kosztował 199 dolarów, czyli o 100 dolarów mniej niż standardowa wersja. Do sprzedaży trafią konsole w kolorach żółtym, szarym oraz turkusowym.
Nintendo Switch LiteNintendo Switch Lite
Dużo niższa cena oznacza sporo zmian względem pierwowzoru. Nintendo Switch Lite jest przede wszystkim konsolą mobilną. Niestety urządzenia nie podłączymy do telewizora. Wszystkie elementy sterujące zostały zintegrowane w jedno urządzenie. Mobilna konsola może się pochwalić wymiarami 91,1 x 208 x 13,9 mm, co oznacza że jest mniejsza od standardowego modelu. Gry będziemy oglądać na 5,5-calowym ekranie pracującym w rozdzielczości HD. Nintendo Switch Lite ma dłużej pracować na jednym ładowaniu niż Switch. Na nowej konsoli uruchomimy wszystkie gry działające w trybie mobilnym na Switchu.
Nintendo Switch LiteNintendo Switch LiteDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nintendo Switch Lite - tańsze wydanie japońskiej konsoli

Galerie zdjęć
Newsletter