Facet  »  Film, Muzyka, Kultura  »  Rambo: Last Blood - zwieńczenie serii na pierwszym zwiastunie
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood - zwieńczenie serii na pierwszym zwiastunie

2019-06-01 - J.Kruczek     Tagi: Rambo: Last Blood, Film, Kino, Rambo
Hollywood w ostatnim czasie zajmuje się głównie odświeżaniem starych kultowych marek. Niestety w większości wypadków nowe odsłony czy remake'i wychodzą fatalnie. Scenarzyści zmasakrowali już niejedną franczyzę i teraz zastanawiamy się czy taki sam los czeka Rambo?
 
W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nowego filmu opowiadającego o losach byłego komandosa, który zaczął swoją kinową przygodę od starcia z nadgorliwymi policjantami. Teraz mamy poznać zwieńczenie całej historii. Sylvester Stallone ponownie wcielił się w głównego bohatera, który w filmie "Rambo: Last Blood" stawi czoła meksykańskim kartelom.
Rambo: Last BloodRambo: Last Blood
Tym razem tytuł odchodzi od wojennych klimatów, choć patrząc po zwiastunie Rambo zgotuje przestępcom drugą Wojnę Wietnamską. Trailer prezentuje się efektownie oraz klimatycznie. Jest nadzieja, że bohater doczeka się godnego zamknięcia historii. Nie można się powstrzymać od porównań zwiastuna do klimatu z „Logana”, w którym pożegnaliśmy Wolverine'a. Rambo wróci do kin we wrześniu 2019.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Rambo: Last Blood - zwieńczenie serii na pierwszym zwiastunie