Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Razer Basilisk Ultimate - nowoczesna bezprzewodowa mysz dla graczy
Razer Basilisk Ultimate

Razer Basilisk Ultimate - nowoczesna bezprzewodowa mysz dla graczy

Myszy bezprzewodowe zyskują na popularności wśród graczy, dzięki coraz nowocześniejszym rozwiązaniom pozwalającym im działać odpowiednio szybko. Razer Basilisk Ultimate jest przykładem takiej myszy bezprzewodowej, która czasem reakcji nie odstaje od przewodowych modeli.

Razer Basilisk Ultimate to bezprzewodowa mysz korzystająca z sensora Focus+. Może się on pochwalić maksymalną rozdzielczością 20 000 dpi. Gracze będą mieli możliwość szybkiego przełączania się między rozdzielczościami 800/1800/4000/9000/20000 dpi. Gryzoń legitymuje się szybkością rejestrowania ruchu na poziomie 650 cali/s oraz przyspieszeniem 50G.
Razer Basilisk UltimateRazer Basilisk Ultimate
Prezentowane akcesorium jest kierowane do praworęcznych osób. W dobrze wyprofilowanej obudowie znalazło się 11 programowalnych przycisków oraz efektowne podświetlenie RGB LED posiadające aż 14 stref. W pamięci wewnętrznej można zapisać pięć profili ustawień. Razer Basilisk Ultimate wykorzystuje łączność 2,4 GHz, ale w razie rozładowania można podpiąć przewód USB o długości 1,8 m. Producent wykorzystał akumulator pozwalający na około 100 godzin pracy bez włączonego podświetlenia.
Razer Basilisk UltimateRazer Basilisk Ultimate
Razer Basilisk Ultimate cechuje się wymiarami 130x75x42 mm i wagą 107 g. Producent zapewnia o kompatybilności z pecetami oraz konsolą Xbox One. Najnowszy gryzoń został wyceniony na 170 euro, a za dodatkowe 60 euro można zakupić opcjonalny Razer Mouse Dock.
Razer Basilisk UltimateRazer Basilisk Ultimate



Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Razer Basilisk Ultimate - nowoczesna bezprzewodowa mysz dla graczy

Galerie zdjęć
Newsletter