Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Razer Viper Ultimate - najszybsza mysz bezprzewodowa trafiła do Europy
Razer Viper Ultimate

Razer Viper Ultimate - najszybsza mysz bezprzewodowa trafiła do Europy

Razer pokazał światu nową gamingową mysz bezprzewodową Viper Ultimate. Według producenta ma to być najszybszy gryzoń gamingowy na rynku, co jest zasługą technologii HyperSpeed wykorzystywanej do łączności. Na pokładzie zagościł także nowy sensor optyczny Focus +.

Razer Viper Ultimate bazuje na sensorze Focus + opracowanym z pomocą specjalistów z Pixart. Jego rozdzielczość sięga aż 20 000 dpi, a do tego dochodzi prędkość śledzenia na poziomie 650 IPS. Funkcja Smart Tracking gwarantuje precyzyjne działanie na każdym rodzaju powierzchni. Motion-Sync przesyła do komputera bardzo szczegółowe informacje na temat ruchów gryzonia.
Razer Viper UltimateRazer Viper Ultimate
Producent zdecydował się na wykorzystanie autorskich przełączników zapewniających żywotność na poziomie 70 mln kliknięć. Razer Viper Ultimate legitymuje się wagą 74 gramów i czasem pracy na jednym ładowaniu rzędu 70 godzin. Oczywiście włączenie podświetlenia Razer Chroma znacząco skróci ten czas. Użytkownik wykorzysta osiem programowalnych przycisków, a gryzoń oferuje też hybrydową pamięć na ustawienia w sobie i chmurze.
Razer Viper UltimateRazer Viper Ultimate
Po rozładowaniu akumulatora skorzystamy z odłączanego 180-centymetrowego przewodu. Z myszy mogą swobodnie korzystać osoby zarówno prawo, jak i leworęczne. Mysz Razer Viper Ultimate trafiła na rynek europejski i jest dostępna za kwotę 140 euro.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Razer Viper Ultimate - najszybsza mysz bezprzewodowa trafiła do Europy

Razer Viper Ultimate - najszybsza mysz bezprzewodowa trafiła do Europy
Loonatico 2019-10-22 09:51
A jakie ma przyspieszenie do setki?