Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Razer Viper - mysz dla graczy z optycznymi przełączniki
Razer Viper

Razer Viper - mysz dla graczy z optycznymi przełączniki

2019-08-07 - J. Kruczek     Tagi: Akcesoria komputerowe, Myszka komputerowa, Razer, Razer Viper
Razer Viper pozornie wygląda na zwyczajną mysz dla graczy, jednak ten model jest rewolucyjny dla marki. Producent zdecydował się zastosować optyczne przełączniki mające gwarantować znacznie większą precyzję i kontrolę niż standardowe przyciski. To pierwszy taki model w ofercie marki.
Razer ViperRazer Viper
Myszka może się pochwalić sensorem Razer 5G pracującym z maksymalną rozdzielczością 16000 dpi. Czujnik może się pochwalić przyspieszeniem 50G oraz szybkością rejestrowania ruchu do 450 cali/s. Razer Viper cechuje się wymiarami 126,73 x 66,2 x 37,8 mm oraz wagą jedynie 69 g. Konstrukcja została przygotowana zarówno dla prawo, jak i leworęcznych użytkowników.
Razer ViperRazer Viper
Razer Viper oferuje osiem programowalnych przycisków, z czego dwa główne korzystają ze wspomnianych optycznych przełączników. Takie rozwiązanie sprawia, że przełączniki są bardziej precyzyjne, ale także wytrzymalsze. Żywotność przełączników oceniono na 70 mln kliknięć. Na pokładzie nie mogło też zabraknąć podświetlenia Razer Chroma. Gryzoń łączy się z komputerem za pośrednictwem przewodu USB o długości 2,1 m. Razer Viper kosztuje w oficjalnym sklepie producenta 89,99 euro.
Razer ViperRazer ViperRazer ViperRazer ViperRazer ViperRazer ViperRazer ViperRazer ViperDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Razer Viper - mysz dla graczy z optycznymi przełączniki