Facet  »  Film, Muzyka, Kultura  »  "X-Men: Apocalypse" - zdradzono oficjalny opis fabuły
X-Men

"X-Men: Apocalypse" - zdradzono oficjalny opis fabuły

2015-10-10 - J.Kruczek     Tagi: Film, Kino, X-Men: Apocalypse, X-Men
Reżyser Bryan Singer i studio 20th Century Fox zdradzili w końcu zarys fabularny filmu "X-Men: Apocalypse". Dzięki temu mamy okazję aby poznać to co szykują dla nas filmowcy. Obraz ma być swoistym zwieńczeniem ostatnich filmów opowiadających o mutantach.

Oficjalny opis głosi: „Od zarania dziejów czczono go niczym boga. Apocalypse, pierwszy i najpotężniejszy mutant z uniwersum X-Men, spotęgował w sobie moc wielu innych mutantów, dzięki czemu stał się nieśmiertelny, a tym samym niezwyciężony. Gdy budzi się po tysiącach lat, jest rozczarowany światem, który zastaje.
X-MenX-Men
Wtedy rekrutuje drużynę potężnych mutantów, wśród nich zniechęconego Magneto (Michael Fassbender), by oczyścić ludzkość i stworzyć nowy ład. Gdy na szali znajduje się bezpieczeństwo Ziemi, Raven (Jennifer Lawrence) z pomocą Profesora X (James McAvoy) musi poprowadzić drużynę młodych X-Menów, aby powstrzymać ich największego wroga i uratować ludzkość”.
X-MenX-Men
Fabuła zwiastuje sporo akcji i epicką walkę o przyszłość Ziemi. Miłosnicy komiksowych X-Menów powinni być zadowoleni. Tym bardziej, że film ma się mocno zbliżyć do komiksowych przygód. Oprócz Fassbendera, Lawrence i McAvoya, obsadę zasilili m.in. Rose Byrne, Evan Peters, Sophie Turner i Olivia Munn. Film trafi do kin w maju 2016 roku.
X-MenX-MenDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

"X-Men: Apocalypse" - zdradzono oficjalny opis fabuły

Newsletter
Galerie zdjęć