Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  DJI Osmo Pocket - kieszonkowy gimbal z kamerką 4K
DJI Osmo Pocket

DJI Osmo Pocket - kieszonkowy gimbal z kamerką 4K

2018-12-01 - J. Kruczek     Tagi: Kamery, Kamery cyfrowe, DJI, Gimbal, DJI Osmo Pocket
DJI Osmo Pocket to ciekawa propozycja dla osób nie rozstających się z kamerami. Na niewielkim gimbalu o wręcz kieszonkowych wymiarach umieszczono wydajną kamerę 4K.

DJI Osmo Pocket może się pochwalić długością zaledwie 12 cm i wagą 116 gramów, a więc zmieścimy go nawet w kieszeni. Wykorzystaną kamerkę cechuje sensor 1/2,3 cala pozwalający wykonać zdjęcia w rozdzielczości 12 Mpix. Najważniejszą cechą jest jednak praca w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.
DJI Osmo PocketDJI Osmo Pocket
Producent zastosował podwójne mikrofony oraz algorytm eliminujący szumy co gwarantuje rejestrowanie czystego dźwięku. Zadbano także o trójosiową stabilizację, co oznacza, że zarejestrujemy w doskonałej jakości nawet najbardziej zwariowane wyczyny. Przy tak małych gabarytach zastosowano całkiem wydajną baterię. Według oficjalnych zapowiedzi przy rejestrowaniu w 4K przy 30 kl./s bateria wystarczy na dwie godziny pracy. Do kadrowania i sterowania możemy wykorzystać 1-calowy ekran dotykowy. Na pokładzie znalazło się wiele trybów pracy pozwalających na tworzenie ciekawych ujęć. DJI Osmo Pocket trafił na rynek w cenie 359 euro.
DJI Osmo PocketDJI Osmo Pocket
DJI Osmo PocketDJI Osmo Pocket

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Skoda Superb - teaser nowych wersji


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

DJI Osmo Pocket - kieszonkowy gimbal z kamerką 4K

Newsletter
Galerie zdjęć