Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II - klawiatura inspirowana klasycznymi laptopami
Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II

Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II - klawiatura inspirowana klasycznymi laptopami

Klawiatury przyjmują różne formy i nie da się określić, jakie konstrukcje są uniwersalnie najlepsze. Wszystko jest zależne od predyspozycji użytkownika. Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II jest konstrukcją, która z pewnością znajdzie swoją klientelę.

Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II jest akcesorium inspirowanym legendarnymi laptopami i wygląda niczym fragment przenośnego komputera pozbawiony ekranu. Wszystko za sprawą niskoprofilowych klawiszy oraz charakterystycznego TrackPointa na środku. Nowa klawiatura łączy się z innymi urządzeniami za pośrednictwem modułu Bluetooth 5.0 bądź WiFi 2,4 GHz z adapterem USB.
Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard IILenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II
Producent zastosował baterię, która ma oferować około dwa miesiące pracy na jednym ładowaniu. Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II może się pochwalić żywotnością klawiszy na poziomie 10 milionów kliknięć. Producent zadbał o uszczelnienie, a cała konstrukcja waży około 460 g. Najnowszy sprzęt będzie współpracował z Windowsem oraz z systemem Android. Klawiaturę można więc wykorzystać do współpracy z urządzeniami mobilnymi.

Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II została wyceniona na 99,99 dolarów. Premiera rynkowa nastąpi dopiero w maju.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lenovo ThinkPad TrackPoint Keyboard II - klawiatura inspirowana klasycznymi laptopami

Galerie zdjęć
Newsletter