Facet  »  Hi-tech, gadżety  »  Mio MiVue 795 - najnowszy rejestrator samochodowy i asystent kierowcy
Mio MiVue 795

Mio MiVue 795 - najnowszy rejestrator samochodowy i asystent kierowcy

2020-02-14 - J. Kruczek     Tagi: Gadżety, Rejestrator samochodowy, Mio, Gadżety samochodowe, Mio MiVue 795
Mio MiVue 795 jest kolejnym wartym uwagi rejestratorem samochodowym debiutującym na rynku. Nowy gadżet może się pochwalić bardzo dobrymi parametrami, w tym filmowaniem w jakości 1600p przy 30 klatkach na sekundę. Taka rozdzielczość pozwoli dostrzec więcej szczegółów niż na rejestratorach oferujących nagrania w Full HD.
Mio MiVue 795Mio MiVue 795
Urządzenie korzysta z obiektywu obejmującego pole widzenia 150 stopni. Co więcej wykorzystano przysłonę f/1.8 oraz matrycę CMOS. Te elementy wraz z trybem Night Vision Pro pozwalają na uzyskanie bardzo dobrej jakości nagrań po zmroku.

Mio MiVue 795 wykorzystuje 2,7-calowy wyświetlacz pozwalający na przeglądanie materiałów i sterowanie funkcjami. Wbudowany GPS daje możliwość przypisania materiałom lokalizacji oraz prędkości, a czujnik wstrząsów automatycznie zapisze nagrania ze zdarzeń drogowych. Nie zabrakło też trybu parkingowego będącego już praktycznie obowiązkowym elementem.
Mio MiVue 795Mio MiVue 795
Producent wyposażył gadżet także w funkcje asystenta, który informuje o zmianie pasa ruchu, zmęczeniu czy fotoradarach na trasie. Mio MiVue 795 prezentuje się bardzo dobrze, ale dobrze kosztuje. Za nowy model trzeba zapłacić 749 zł.
Mio MiVue 795Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mio MiVue 795 - najnowszy rejestrator samochodowy i asystent kierowcy